فلسفه به زبان ساده

فلسفه به زبان ساده

نویسندگان: جنی تیچمن و کاترین اوانز

مترجم: اسماعیل سعادتی

شابک: 8-36-6980-964

ناشر: انتشارات سهروردی

نوبت چاپ: سوم

جزییات بیشتر


950,000 ریال

وضعیت: موجود است.

درباره ی کتاب

فلسفه به زبان ساده به بررسی موضوعات گوناگون فلسفی می پردازد. به یقین، سبک سلیس و روان آن شوق خواننده را برای مطالعات بیش تر برخواهد انگیخت؛ دقیقا همان کاری که از یک متن مقدماتی انتظار می رود. این کتاب برای هر کسی که می خواهد بداند اساسا فلسفه درباره ی چه موضوعی  سخن می گوید، فوق العاده سودمند است.

تیچمن و اوانز در این کتاب، که اخیرا بازبینی شده و مطالب آن تفصیل یافته است، شاخه های مختلف فلسفه را آن گونه که در دنیای انگلیسی زبان امروز مورد مطالعه قرار می گیرد، به زبانی ساده معرفی می کنند. مولفان کتاب، قلمرو فلسفه را به شش بخش تقسیم کرده اند: ما بعد الطبیعه، فلسفه ی اخلاق، فلسفه ی سیاست، فلسفه ی علم، فلسفه ی منطق و فلسفه ی زندگی. آنان کتاب را با شرح مختصری درباره ی چیستی فلسفه آغاز می کنند و پس از آن، با ورود به محوری ترین و مهم ترین مسائل فلسفی از آن جمله: مباحث مربوط به ماهیت وجود، معرفت، آزادی، خدا، اخلاق، سیاست، علم و هدف از زندگی انسان، خواننده را راهنمایی می کنند.

 

درباره ی نویسندگان

خانم جنی تیچمن و کاترین اوانز هر دو از تحصیل کردگان دانشگاه کمبریج هستند. تیچمن علاوه بر این کتاب، دارای آثار زیر است: ذهن و روح (1974)، عدم مشروعیت (1982)، صلح طلبی و جنگ داخلی (1986) و فلسفه و ذهن (1988). اوانز در حال حاضر، علاوه بر اشتغال در یک موسسه ی حقوقی در نیوکاسل، برای دانشجویان رشته ی حقوق، تست آزمون منطق طرح می کند.

هنوز نظری ارسال نشده است.

برای ارسال نظر باید عضو شوید.

سبد خرید  

(خالی)

کتاب های جدید

فعلا کتاب جدیدی وجود ندارد

کتاب های ویژه

هیچ کتاب ویژه ای موجود نیست

تبلیغات